RESPIRONICS SLEEPEASY

  • Anasayfa
  • CPAP Cihazları
  • Respironics SleepEasy

Respironics SleepEasy CPAP

İkisi bir arada

SleepEasy cihazını ısıtıcılı nemlendirici ile kullanan hastalar için basit ve hesaplı bir çözüm sunar.

CPAP cihazının kullanım konforunu artırmak amacıyla ve genellikle ağız kuruması olan hastaların tercih ettikleri ısıtıcılı nemlendirici ünitesini artık CPAP cihazı ile beraber tek bir ünite şeklinde alabilirsiniz.

Respironics SleepEasy cihazını tercih ettiğinizde, ısıtıcılı nemlendirici için ayrıca bir ünite ve elektrik kablosu taşımak zorunda kalmazsınız.

Nemlendirme ayarlarını CPAP cihazının üzerinden yapabilirsiniz. Nemlendirici haznesinin çıkarılması ve temizliğinin yapılması oldukça kolaydır.

İsterseniz Rampa özelliğini devreye sokarak, yatağa girdiğinizde daha düşük bir basınç ile uykuya dalmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Rampa basıncı hastalar tarafından seçilebilir. Rampa süresi 0-45 dakika arasında 5 dk aralıklarla istenildiği gibi ayarlanabilir.

Kullanıcıların gece karanlıkta fark edebilecekleri ışıklı butonları vardır. 0. 1 cmH2O hassasiyetle basınç kalibrasyonu yapabileceğiniz bir cihazdır.

Kullanırken, oldukça sessiz çalıştığını göreceksiniz. Ayrıca cihazınız cihazı kullanım yüksekliğinize göre 3 kademede ayarlanabilir rakım regülasyon özelliğine sahiptir.